Zdecydowanie najlepsze podłogi drewniane – Kahrs podbija rynek europejski

Najważniejsze w każdym domy jest zaczynanie urządzania go od podłogi, a więc od podstawy, od elementu, który wszystko determinuje, wyznacza, początkuje, dzięki któremu jesteśmy w stanie stworzyć dowolną w wyrazie przestrzeń, o jakiej tylko marzymy. Bez względu na styl, jaki sobie obierzemy przy wyszukiwaniu propozycji odpowiedniej dla nas, powinniśmy decydować się na produkty nie tyle ekologiczne, co najlepszej jakości, pochodzące od czołowych producentów, będących i działających na rynku od lat – to oni gwarantują najwyższą jakość i zadowolenie przez lata.

Niesamowity i niepowtarzalny klimat dzięki jednemu elementowi

Drewniane podłogi Kahrs są ponadczasowe, uniwersalne, zawsze piękne i doskonale prezentujące się, bez względu na skomponowanie ich z dowolnymi meblami. Cechuje je doskonały wygląd i niesamowita trwałość, obserwowana przez całe, długie lata.  Obecnie firma ta posiada w swoich zbiorach różnorodne propozycje, trafiające w gusta zarówno rozmiłowanych w klasykach dekoratorów czy amatorów nowoczesnego stylu, nastawionych na innowacyjne i zawsze ciekawe rozwiązania.

Ekologiczne rozwiązania

Kahrs, jako nieliczna z firm, wykorzystuje jedynie drewno pochodzące z lasów skandynawskich, a więc z miejsca, w którym o ekologii oraz o zasobach naturalnych wie się naprawdę dużo i o które faktycznie mocno się dba. Na dalekiej północy wycinka lasów jest zdecydowanie mniejsza niż zalesianie terenów, dlatego środowisko naturalne nie zauważa zmian, a pozyskiwanie drewna na doskonałe podłogi nie stoi w żadnym konflikcie z florą czy fauną. Dlatego też warto popierać firmy świadome swoich możliwości związanych z ochroną środowiska naturalnego. To jednak nie wszystko – również Kahrs  był pierwszym producentem podłóg drewnianych, który w procesie ich produkcji zrezygnował z wykorzystania rozpuszczalników oraz innych substancji chemicznych, dzięki czemu podłogi są zdrowe i nie wpływają negatywnie na mieszkańców, korzystających z ich piękna i funkcjonalności na co dzień. Efektem tych działań było otrzymanie certyfikatu ISO 14001. To oznacza, że Kahrs jest producentem godnym zaufania pod każdym względem.

Unikatowe propozycje producenta

W swoich kolekcjach podłóg oraz paneli Kahrs może poszczycić się ogromną różnorodnością. Każda stworzona kolekcja wyróżnia się innymi cechami, każda z nich jest jednak trwała i przygotowana tak, by cieszyła oczy swoich klientów przez długi czas.  Jedną z ciekawszych i popularniejszych propozycji Kahrs jest kolekcja Nordic Naturals, składająca się z samych jasnych propozycji, takich jak Jesion Gothenburg, Jesion Kalmar, Jesion London, Jesion Stockholm, Jesion Telemark, Buk Bornholm, Buk Falster, Buk Hellerup, Buk Lolland, Buk Oslo, Buk Trindheim, Buk Viborg i Buk Visby, wskazujące na miejsce zebrania drewna, co ma mieć wpływ na jego charakterystyczny wygląd. To również świetne zestawienie, dzięki któremu można zauważyć różnice w wyglądzie drewna w poszczególnych częściach Skandynawii.

Podobne wpisy: