Wybierz nowoczesne rozwiązania dla swojej kuchni – szklane ekrany

Dzisiaj nie trzeba generalnego remontu, żeby uzyskać zupełnie nowy, odmienny wygląd wnętrza. Najczęściej zaś takie prace dotyczą najczęściej wykorzystywanych pomieszczeń w domu, takich jak łazienka czy właśnie kuchnia. Nowoczesne rozwiązania poligraficzne, wykorzystujące metody drukowania grafiki na szkle sprawiają, że wnętrze kuchni może być zindywidualizowane, piękne, niepowtarzalne, stworzone na naszą miarę oraz na miarę naszych potrzeb i oczekiwań.

Co stanowi o nowoczesnym i pięknym wnętrzu?

Dzisiaj jest to głównie wyobraźnia, ponieważ ona jedna jest w stanie nas w jakikolwiek sposób ograniczać. Ekrany do kuchni (http://produkcjafototapet.pl/druk_na_szkle.html) świetnie sprawdzają się jako alternatywa dla tradycyjnie kładzionych płytek ceramicznych w przestrzeni miedzy blatem  kuchennym a szafkami zawieszonymi centralnie nad nimi. To przestrzeń, w której dzisiaj dzięki drukowi na szkle można umieścić dosłownie wszystko i dzięki temu przenieść się w dowolne miejsce na świecie, a także stworzyć niepowtarzalną kompozycje kolorystyczną. To stanowi wyznacznik dla nowoczesnych ludzi oraz ich nowoczesnych mieszkaniach. Nie trzeba tutaj również żadnych nadludzkich mocy, żeby stara kuchnia zamieniła się w zupełnie nowe, inspirujące i czarujące wnętrze.

Do zamontowania ekranu wystarczy bardzo często jedynie taśma samoprzylepna dwustronna oraz klej montażowy, stosowany również w przypadku wieszania luster w łazienkach. Co więcej, nie trzeba również martwić się docinaniem płytek czy ekranów – wykonywane są każdorazowo na specjalne, indywidualne zamówienie, dokładnie pod zadany rozmiar. To sprawia, że w zasadzie każda, dowolnej wielkości przestrzeń może zostać zapełniona w ten niesamowity sposób. Poza tym nie trzeba także stosować niewygodnej i w aplikowaniu, i w użytkowaniu fugi, która z biegiem czasu staje się brudna, nieestetyczna, a niekoniecznie dobrze położona może również kruszyć się i odpadać, wymagając ponownego zajęcia się jej tematem.

Szklane ekrany to pełne bezpieczeństwo

Zalety tego nowoczesnego rozwiązania nie kończą się jednak na ich prostocie i różnorodności – zahaczają również o bardzo ważne względy bezpieczeństwa, mające wpływ na decyzje niektórych osób. Jeśli obawiasz się, że szkło położone w strategicznych punktach w kuchni może przez przypadek ulec rozbiciu i skaleczeniu osób znajdujących się w pobliżu, można wybrać dodatkowo opcję laminowania. W takich przypadkach laminat położony na szkle zabezpiecza bez rozpryskiem drobinek szkła na ludzi oraz przedmioty czy meble. Dzięki temu nie trzeba obawiać się, że ktokolwiek może ucierpieć, nawet przez przypadek.

Podświetlenia i niekończące się możliwości

Jeśli lubisz wyjątkowe rozwiązania, możesz skusić się na podświetlane ekrany do kuchni, które są hitem ostatnich miesięcy. W tym przypadku po zgaszeniu światła w kuchni wciąż będziesz dysponować niesamowitym, ulubionym widokiem, cieszącym oczy i dodatkowo sprawiającym, że zbędne będzie jakiekolwiek inne, dodatkowe oświetlenie.

Podobne wpisy: